19.11
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна привітала працівників сільського господарства з професійним святом сьогодні, 18 листопада. Урочистості та церемонія нагородження відбулися в обласній філармонії.

Очільниця області привітала хліборобів, зазначивши, що завдяки їхній невтомній праці Кіровоградщина цьогоріч зібрала рекордний урожай за всі роки незалежності України. А реформи в аграрній галузі на сьогодні спрямовані на підтримку усіх дотичних до аграрної справи.

«Шановні наші хлібороби, для нашого краю День працівників сільського господарства – це найголовніше свято. Я з гордістю не втомлююся повторювати, що Кіровоградщина – аграрне серце України! Це дійсно так. Ми маємо найкращі чорноземи, ми щоденно їх окроплюємо нашою працею, бережемо їх для нашого майбутнього – дітей, онуків, тих, хто буде продовжувати ваші славні традиції. Я хочу подякувати вам за невтомну працю, за підтримку соціальної сфери. Вам за це дякує кожна громада. Зі святом вас. Я бажаю, щоб ваші ниви щедро родили, щоб в нашій країні панував мир, а на полях щедро рясніли колоски. Миру, здоров’я, врожаю і радості кожній вашій родині!» – привітала працівників сільськогосподарської галузі Марія Чорна.

Під час церемонії нагородження Марія Чорна спільно з головою обласної ради Сергієм Шульгою вручила нагороди. Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» отримав начальник відділу агропромислового розвитку та екології Олександрійської районної державної адміністрації Олександр Ткаченко.

Почесні грамоти Кіровоградської ОДА та обласної ради вручили трактористу товариства з обмеженою відповідальністю ім. Фрунзе Глодоської територіальної громади Новоукраїнського району Олександру Крижановському, голові фермерського господарства “Підлісне”
Онуфріївської територіальної громади Олександрійського району Миколі Марченку, головному агроному товариства з обмеженою відповідальністю “Агрофірма імені Яновського “Компаніївської територіальної громади Кропивницького району Юрію Ткаченку.


Також працівників сільськогосподарської галузі нагородили почесними грамотами та подяками Кіровоградської облдержадміністрації. Після церемонії урочистостей присутні насолоджувалися святковим концертом.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень