3.02
2022

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко з терміновим робочим візитом відвідав Кропивницький задля з’ясування детальних обставин щодо вибуху в багатоповерхівці на вулиці Попова.

«Зранку працюю в Кропивницькому, щоб люди, які постраждали від вибуху побутового газу, отримали допомогу в максимально стислі строки. Ситуація на контролі у Президента Володимир Зеленський, очільнику області доручено якнайшвидше розпочати відновлювати будинок. Сьогодні до 15.00 години мають бути попередні висновки щодо того, коли можна розпочати роботи», – наголосив Кирило Тимошенко.

Під час візиту заступник голови Офісу Президента переглянув, в якому стані будинок та поспілкувався з його жителями. Наразі міська та обласна влада працюють разом щодо відновлення будинку, фінансування виділятиметься з резервних фондів міста та області, у разі потреби будуть виділені кошти з державного бюджету.

Крім цього, Кирило Тимошенко поспілкувався з родиною загиблого під час вибуху та висловив щирі співчуття рідним та близьким. Також він наголосив на важливості допомоги двом дітям, які зараз знаходяться в лікарні.

«Зранку ми забезпечили, щоб до Кропивницького прибули два фахівця з дитячих опіків з Дніпра, які консультують місцевих лікарів. Міський голова запевнив, що всіх постраждалих розселили, я поспілкуюсь з людьми, які живуть в готелі, щодо умов проживання. Працюють пункти обігріву біля будинку. Наше завдання – швидко відновити людям домівки та допомогти потерпілим, яким потрібна медична допомога. Дякую всім службам, які працюють злагоджено, – ДСНС, медики, поліція. За словами очільника поліції, вже відкрите кримінальне впровадження, також розпочинає роботу комісія Нафтогазу, яка має встановити причини вибуху», – резюмував Кирило Тимошенко. О

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень