5.11
2021

Кожен може допомогти захистити рідних та знайомих літнього віку – МОЗ закликає приєднатись до інфоволонтерів боротьби з COVID-19. Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Наталія Горбенко.

«Інфоволонтери – це люди, які інформують літніх людей, як захистити себе від COVID-19 та чому важливо вакцинуватись. Усі охочі можуть завантажити інфоволонтерський набір, який містить буклети з інформацією про вакцинацію, поради щодо комунікації про щеплення, макети постера і пам’ятки», – зазначила Горбенко.

До інфоволонтерського набору входять: інструкція для інфоволонтера, гайд «Що інфоволонтери мають знати про вакцинацію від COVID-19?» з відповідями на найбільш поширені запитання про вакцинацію: які є вакцини, безпечність вакцин, супутні хвороби, ризики вакцинації проти ризиків COVID-19, поради «Як допомогти зробити вибір щодо вакцинації від COVID-19», а також макет постера, який інфоволонтер може повісити в людному місці і вписати туди адресу й телефон найближчого пункту чи центру вакцинації, макет пам’ятки з короткою інформацією про вакцинацію для літніх людей.

Щоби стати інфоволонтером, реєструватись не обов’язково. Проте, якщо бажаючі хочуть отримувати інформацію від Комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 або є організованою групою волонтерів і хотіли б отримати додаткові брендовані матеріали – можуть зареєструватися за посиланням https://forms.gle/UrgYT8a8NYqPqWHJ6. Організовані групи інфоволонтерів зможуть отримати надруковані постери та пам’ятки.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень