25.10
2021

У Кіровоградській ОДА відбулася онлайн-нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Поліщука, а також голів РДА та територіальних громад щодо стану подачі документів бюджетними організаціями щодо укладання договорів за фіксованою ціною з компанією «Нафтогаз Трейдинг».

Під час наради керівникам громад та міським головам роз’яснили правила та деталі підготовки переліку документів для «Нафтогаз Трейдингу». Після погодження пакетів документів відбувається перевірка та підтвердження їх відповідності фахівцями. Якщо усі документи сформовані вірно, їх направляють компанії для підписання договору.

Крім цього, територіальним громадам надали доручення про звітування щодо кількості установ, для яких необхідно сформувати пакети документів, рівень їхнього виконання, терміни відправки до компанії. Також учасників наради поінформували про найбільш поширені помилки при оформленні документації та етапи їхньої підготовки.

На сьогодні повністю перевірено і погоджено пакети документів декількох установ. Як зазначила Анастасія Титаренко – куратор від ТОВ “ГК Нафтогаз Трейдинг” у Кіровоградській області, мова йде про міський пологовий будинок у Кропивницькому, навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П», Обознівський психоневрологічний інтернат, відділ освіти виконкому Знам’янської ради та управління освіти Кропивницької міської ради.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень