21.01
2016

20 січня відбулися збори Пантаївської громади стосовно виконання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Проблема у приєднанні сел.Пантаївки до громади м.Олександрії полягає у тому, що їх території роз’єднані землями Войнівської та Комінтернівської сільських рад.

Депутат обласної ради І.Чемерис запропонувала мешканцям селища приєднатися до Новопразької громади, що викликало бурхливий протест присутніх. Жителі Пантаївки одноголосно висловилися лише за приєднання до Олександрії. Депутат міської ради М.Смакула зазначив, що не бачить перспектив в районі чи селі, треба шукати шляхи приєднання до міста. Депутат Пантаївської селищної ради Л.Швець назвала думку приєднання до Новопразької громади абсурдною, адже селища між собою не мають навіть автобусного сполучення. «Скільки існує Пантаївка, ми вважаємо себе м.Олександрією», – підкреслила депутат.

Колишній селищний голова В.Литвин зауважила, що протягом 55 років Пантаївка законно належить до території громади Олександрії, тому думка може бути лише одна – залишитися у складі міста.

У результаті обговорення одноголосно було прийнято рішення наполягати на тому, щоб селище Пантаївка і надалі залишилося у складі міста Олександрії; клопотати перед Президентом України, Верховною Радою України та направити листа народному депутату України А.Кузьменку про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» з урахуванням специфіки населених пунктів, які не межують між собою, але хочуть об’єднатися в одну громаду.

I.Московченко

, , .

Один комментарий

  • ARлЕkiNo пишет:

    Если в самом деле ключевое слово “добровільне об’єднання”(!) – так о чем разговор? По атобану республиканского значения коммуницироваться будем! Кого просить станем(?), “слуг народа”, которые закон ущербный приняли!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень