9.12
2019

6 грудня в обласній державній адміністрації презентували проєкт диджіталізації Кіровоградщини.

Голова облдержадміністрації Андрій Балонь відзначив, що ця подія відповідає духу перетворень і реформ, що сьогодні вже реалізуються у суспільстві.

– Ми говоритимемо про перспективи диджіталізації нашої області – зазначив він, – з конкретною презентацією тих кроків, які маємо зробити, щоб громадяни переконалися: “Держава в смартфоні” – це реальність.

Напрацювання з питань диджіталізації Кіровоградської області презентував радник голови облдержадміністрації Юрій Решетник. За його словами, упродовж кількох місяців планується здійснення перших кроків у напрямку діджиталізації, серед яких йдеться про розробку хелп-диску з підтримкою жителів області в форматі 24/7; введення мобільного додатку для оплати комунальних послуг, мобільного зв’язку, податків та забезпечення інших можливостей; створення порталу адміністративних послуг; перехід до системи електронного документообігу та впровадження екологічного моніторингу, де акумулюватиметься інформація про надрокористувачів, стан атмосферного повітря, дані про підприємства-забруднювачі, місця видалення відходів, природно-заповідний фонд та водні об’єкти.

Сайт ОДА

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень