8.10
2021
Значна кількість автошляхів регіону нині знаходиться в ремонті цьогоріч. Роботи виконуються в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про хід робіт детально розповіла заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області Жанна Петрович в рамках тематичного брифінгу.
За її словами, нині ведуться роботи на дорозі від Кропивницького до Знам’янки, де на низці ділянок проводять капремонт, на деяких – поточний середній. Цьогоріч ремонт цієї дороги планують завершити. Паралельно з відновленням покриття доріг, відновлюють і штучні споруди, тож наразі значна їх частина в області буде відремонтована. Торік практично завершили ремонт дороги Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг – Запоріжжя» (82 км), зараз окремі відрізки дороги здаються в експлуатацію. У планах на наступний будівельний сезон – завершення ремонту дороги М-22 «Полтава – Олександрія» (залишилося завершити ремонтні роботи на 21 км дороги) та початок ремонту М -13 Кропивницький – Платонове (так звана бетонка).
Як поінформувала заступниця начальника Служби автодоріг в області Жанна Петрович, цьогоріч на дорозі Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг – Запоріжжя» завершували роботи з планування узбіч, облаштування водовідведення та встановлення нових дорожніх знаків – у рамках пілотного проекту. Нині ці знаки вже є обов’язковими для всієї України. Наразі 30 км дороги готують до введення в експлуатацію.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень