25.03
2021

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко взяв участь у підготовчому онлайн-засіданні президії Конгресу місцевих і регіональних влад. Мова велася про підтримку бізнесу та громадян в умовах посилених карантинних заходів. Про це очільник Кіровоградщини розповів в ефірі телеканалу «Прямий»  24 березня.

«Станом на сьогодні Кіровоградщина перебуває на межі «жовтої» і «помаранчевої» зон. У нас поки немає посилених карантинних заходів. Але сьогодні дев’ять регіонів зараховані до «червоної» зони. Президент неодноразово наголошував, що зараз, у тяжкі часи, держава має посилено підтримувати людей. Власне на цьому акцентував увагу і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Механізм через портал «Дія» вже відпрацьований, це можливість малому й мікробізнесу отримати з державного бюджету виплату в розмірі 8 тисяч гривень», – зазначив Андрій Назаренко.
Він підкреслив, що місія Конгресу полягає в тому, щоб мати прямий діалог із очільниками від великого міста до маленьких містечок, а також напрацьовувати спільні рішення в інтересах усіх громадян нашої країни.

Також участь у підготовчому онлайн-засіданні президії Конгресу місцевих і регіональних влад взяли голова обласної ради Сергій Шульга та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
На травень планується проведення засідання Конгресу під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень