18.03
2021

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко доручив директорові департаменту охорони здоров’я ОДА Олегу Рибальченку напрацювати план дій зі створення в регіоні умов для гемодіалізу дітям сьогодні, 17 березня. «Станом на сьогодні в області троє дітей потребують гемодіалізу. Необхідну процедуру вони отримують зазвичай у Києві, в Охматдиті. Тричі на тиждень. А це означає, що їхнє життя як правило обмежується стінами медичного закладу. Так немає бути», – наголосив очільник Кіровоградщини.
Андрій Назаренко назвав три першочергові кроки, які потрібно зробити, щоб діти, хворі на ниркову недостатність, отримували гемодіаліз в межах області.
«Перше, нам потрібно вивчити дитячих нефрологів, щоб могли надавати процедуру гемодіалізу. На це знадобиться до чотирьох місяців. Друге, необхідно провести переговори з постачальниками обладнання, щоб вони встановили машини для дитячого гемодіалізу в нашому обласному медзакладі. Третє, слід також відпрацювати питання контрактування з НСЗУ», – зазначив голова облдержадміністрації.
Як уже повідомлялося, на базі диспансерного відділення обласного клінічного кардіоцентру запрацювало відділення амбулаторного гемодіалізу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень