11.10
2022

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга порушив проблему експорту зерна наземним транспортом до країн ЄС у ході робочої зустрічі з генеральним секретарем Асамблеї європейських регіонів Крістіаном Спаром у Брюсселі (Бельгія). Про це він повідомив під час пресконференції сьогодні, 11 жовтня.

«Попри те, що українські порти вдалося розблокувати, втім працюють вони, як відомо, не в повному об‘ємі. Зараз актуальне питання наземної логістики. Підтримка Європи для українських сільгоспвиробників надзвичайно важлива. Наші аграрії цінують ті кроки, які вже зробили міжнародні партнери. Зокрема це «коридори солідарності». Але я постійно спілкуюся з аграріями і вони озвучують проблему вузької пропускної спроможності на кордонах із країнами ЄС. Це питання порушив перед генсеком Асамблеї. Сподіваюся, розмова на цьому рівні допоможе її глобальному вирішенню на рівні держав», – повідомив Сергій Шульга.

Водночас голова облради обговорив із Крістіаном Спаром перспективи співпраці Кіровоградщини з європейськими регіонами в галузі сільського господарства.

Робочу поїздку до Брюсселю голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга здійснив 3-5 жовтня.

Один комментарий

  • Евгений пишет:

    Спасибо за предоставленную информацию. Уже много лет покупаю компьютеры и комплектующие в этом интернет-магазине https://www.compday.ru/ . Цены ниже чем у сетевиков, и уровень обслуживания намного лучше, всегда уделят столько времени, сколько нужно.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень