7.06
2016

Дві «бронзи» для України

Рубрика: Новости. Автор: Админ

13-14 травня в м. Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділах «куміте» та «ката» серед юнаків і дівчат, а також серед чоловіків та жінок. Змагання тривали два дні, поборотися за звання чемпіона Європи приїхали близько трьохсот кращих спортсменів з 23 країн континенту.

Першого дня виступали юніори, наступного – змагалися дорослі. До складу збірної команди України путівку вибороли троє олександрійців зі спортивного клубу «Спарта-17»: Світлана Лагно, Діана Сінчілова та Михайло Бондаренко. Діана і Михайло виступали у розділі «куміте» серед юніорів, а Світлана взяла участь у змаганнях серед жінок. Сергій Слинько підвищив міжнародну суддівську категорію до «рефері категорії «В» (це передостання за рейтингом суддівська категорія).
Михайло Бондаренко вперше виступав на змаганнях такого рівня, до того ж, в абсолютній ваговій категорії. Але посилені тренування останніх трьох місяців пройшли не дарма. У першому двобої він виграв у кремезного швецького спортсмена вагою 113 кг, а в другому подолав суперника з Польщі. На жаль, бій за вихід у фінал Михайло програв (далася взнаки травма руки, яку він отримав за тиждень до змагання), і як результат – бронзова медаль до кошика української команди.
Діана Сінчілова займається карате менше, ніж півтора року, але за цей час показала досить гарні результати. Вона взяла участь у 12 змаганнях, три з яких відбувалися за кордоном. Восени Діана здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Польщі, взимку також була третьою на Кубку Карпат (м. Жешув, Польща). На цьому чемпіонаті Європи Діана змогла пробитися до півфіналу, але програла за вихід у фінал і знову посіла третє місце та здобула звання бронзової призерки чемпіонату Європи-2016.
Світлана Лагно в цьому навчальному році виступила на п’ятьох міжнародних змаганнях. На Кубку Європи, який проходив в Угорщині у вересні, Світлана була третьою, вона виграла Кубок Кавказу у жовтні та Кубок Карпат. Але, на жаль, чемпіонати Європи в цьому навчальному році їй успішно пройти не вдалося. Хоча і на цьому чемпіонаті наша землячка показала досить гарну підготовку, але швецька спортсменка також була сильною. Три нелегкі раунди провела Світлана на майданчику, судді зарахували їй два зауваження в третьому раунді, що автоматично призвело до поразки.
Отже, дві бронзові медалі до командного кошика збірної України додали олександрійські «спартанці». Всі спортсмени тренуються в спортивному клубі «СПАРТА-17» на базі спортивного залу ЗНЗ №17. Підготував спортсменів майстер спорту України, володар чорного пояса третього ступеня Сергій Слинько.