17.05
2016

Перегони ентузіастів

Рубрика: Новости. Автор: Админ

30 квітня олександрійські прихильники велоспорту організували і провели аматорський велопробіг. П’ятикілометрова дистанція зібрала 38 спортсменів, які наважилися взяти участь та випробувати власні сили у цьому пробігу.

Також ці змагання були контрольним тренуванням для категорій «ДЮСШ ШОСЕ» перед Всеукраїнськими змаганнями, місце проведення яких – м. Знам’янка (Кіровоградська область). Так спортсмени готуються до відповідальних стартів, на яких намагатимуться виконати нормативи кандидатів у майстри спорту.
Індивідуальна гонка на час (дистанція 5 км) проходила на шосе з відмінним асфальтом у с. Головківці (Олександрійський район). Кожен учасник стартував індивідуально з гандикапом в одну хвилину. Всі учасники були розподілені за чотирма категоріями: «ДЮСШ»/«МТБ»/«Шосе»/«Дівчата». Окремі нагороди визначалися для ветеранів велоспорту Олександрії у категорії 45+.
Наймолодшим учасником виявився дванадцятирічний Едуард Дядюра, який показав результат 12 хвилин 15 секунд. А місця у категоріях розподілилися таким чином:
«Шосе»:  І – Олександр Скринник, результат 7 хв.53 сек.; ІІ – Михайло Кіхікін, 9 хв. 14 сек.; ІІІ – Радислав Колпаченко, 9 хв. 30 сек.
«ДЮСШ»: І – Євген Боженко, 10 хв. 13 сек.;
ІІ – Вадим Стрижак, 10 хв. 30 сек.; ІІІ – Даніл Огієнко, 10 хв. 56 сек.
«Дівчата»: І – Тетяна Махджубі, 11 хв. 7 сек.; ІІ – Юлія Вихрест, 11 хв. 30 сек.; ІІІ – Вікторія Бризгалова, 11 хв. 34 сек.
«МТБ» (крос-кантрі): І – Сергій Тищенко, ІІ місце поділили Дмитро Альошин і Юрій Шклярук, ІІІ місце – Ігор Куліш.
Також своїми виступами викликали повагу у присутніх ветерани: І місце – Михайло Москальов, 9 хв.13 сек.; ІІ місце – Віталій Турбаєвський, 10 хв. 17 сек.

Ось що сказав по завершенні даного заходу читачам «Олександрійського тижня» Олександр Скринник, майстер спорту, дворазовий чемпіон України у гонці-крос, і, звичайно ж, великий ентузіаст велоспорту в Олександрії: «Змагання і його учасники своїми виступами зайвий раз довели: щоб організувати старт, потрібно не так уже й багато: лише бажання та ще трохи зусиль, ентузіазму і часу. Займайтеся спортом! Бо спорт – це життя».

.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень