17.05
2021

В роботі дорожників ремонт одразу 5 ділянок та 2 мостів автодороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», км 703. Про це повідомила заступниця очільника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Жанна Петрович.

«Для виконання програми президента «Велике будiвництво» дорожньо-будівельні компанії працюють щоденно протягом повного світлового дня. Одночасно в роботі вже 5 ділянок дороги та 2 мости. Дорожники розкривають узбіччя, вирубують поросль, влаштовують дренаж, фрезують існуюче покриття. Крім цього, паралельно ведеться і укріплення основи органо-мінеральною сумішшю, накриття вирівнюючим шаром гарячого асфальтобетону та встановлення лотків водовідведення», – зазначила посадовиця.

Вона додала, що ремонтні роботи ведуться під відкритим рухом, тож водіїв просять звертати увагу на попереджувальні знаки.

Нагадаємо, дві траси, які проходять через Кіровоградщину – М12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та М04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине уряд об’єднав в одну – міжнародну М30. Ця дорога стане найкоротшим маршрутом, який з’єднає схід і захід України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень