27.09
2021

На території Кіровоградської області, яка з 26 вересня перебуває у ”помаранчевій” зоні адаптивного карантину, додаткові протиепідемічні заходи не вводитимуть. Про це розповіла головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук.

За словами Надії Оперчук, відповідно до постанови уряду, ”помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки в області встановився автоматично, бо два дні поспіль був перевищений показник рівня госпіталізації: ”Встановлений рівень є сигнальним рівнем, додаткові протиепідемічні заходи не вводяться. Ввели його через динаміку госпіталізації. На 27 вересня він становить 60,5%, базовий рівень – 50%”.

Головна санітарна лікарка сказала, що впродовж 20-26 вересня в області госпіталізували 130 людей з підозрою на COVID-19: ”За сім днів, з 13 по 19 вересня, їх було 81. Це перевищення на 60,5%. Інші показники, встановлені для ознак рівня епіднебезпеки відповідають ”жовтій” зоні: захворюваність не перевищує 75 випадків на 100 тисяч населення і, на ранок 27 вересня, становить 42. Рівень завантаженості ліжок з киснем – 12,3%, базовий показник – не більше 65%”.

Суспільне

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень