22.10
2021

Сьогодні, 22 жовтня, до Кіровоградщини доставили 290 «Пакунків малюка».

Так звані «бебі-бокси» надійшли до Кіровоградської обласної лікарні (150 штук) та до Міського пологового будинку з функціями перинатального центру ІІ рівня (140 штук).

Цього року Кіровоградщина вже отримувала 885 «Пакунків малюка», які були доставлені безпосередньо до закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення області, та на сьогодні видані в повному обсязі.

Наразі очікується поставка ще 123 «бебі боксів», які будуть доставлені до інших закладів охорони здоров’я області.

Кожна сім’я з народженням дитини має право на отримання одноразової натуральної допомоги – “Пакунку малюка”.

Перелік дитячих товарів для комплектування такого «бебі-бокса» затверджено наказом Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2018 року №1025 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 17 листопада 2020 року №771).

До комплекту входить 35 найменувань дитячих товарів. Зокрема: матрац, тепла ковдра, плед-ковдра, підковдра, рушник, пелюшки, дитячий одяг: шапочки, боді з коротким рукавом та довгим рукавом, штани-повзунки, чоловічки, сорочечки, шкарпетки рукавички для немовлят різних розмірів, комбінезон-трансформер з капюшоном демісезонний, унісекс, розміром для дитини віком від 0 до 12 місяців, засоби дитячої гігієни тощо.

Також до комплекту входять: багатофункціональний розвиваючий килимок та розвиваючі дитячі товари/іграшки.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень