17.09
2020

Для особливих діток

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Діти бувають різні: спокійні і гіперактивні, слухняні і не дуже, хворобливі і загартовані. А ще є діти з так званими особливими потребами. Інакше кажучи, з величезними вадами здоров’я, які залишатимуться з ними на довгі роки. Між тим, крім особливих потреб, у них є і звичайні: розвиватися, гуляти, гратися тощо. Для них це не так просто, але, на щастя, є люди, готові допомогти. Саме такі працюють у Міжнародному благодійному фонді «Справедливість».

На фото: Засновниці фонду Олена Бондарчук-Ладна (ліворуч) та Наталія Мірошніченко

Олександрійці вже могли побачити, що у вересні на території Олександрійського загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів №2 імені Максима Горького відкрився інклюзивний майданчик для дітей з інвалідністю. Ініціатором цього проекту став Міжнародний благодійний фонд «Справедливість», засновницями якого є Олена Бондарчук-Ладна та Наталія Мірошніченко. Наталія й сама родом з міста Олександрії, тому проблеми рідного краю їй особливо близькі. Самые популярные игры казино вулкан собраны в одном месте. Вас ждут классические игровые автоматы Вулкан на реальные деньги для новых эмоций.
– Для нашого фонду благодійність не просто проект, це частина життя, оскільки головна наша мета – соціалізація та інтеграція в суспільстві кожної дитини з інвалідністю, – розповіли нам засновниці фонду «Справедливість». – Ми хочемо зробити рівність і доступність по- справжньому реальними не просто на словах, а показати конкретними діями, як це передбачено Конституцією України. Кожна дитина, незалежно від того, є в неї інвалідність чи ні, повинна мати право на освіту та розвиток. Встановлення інклюзивних майданчиків – це тільки один із багатьох напрямків, якими займається наш фонд. Наша мета – щоб такі майданчики були встановлені по всій країні та були доступними для дітей.
У рамках даної ініціативи протягом 2-х років благодійним фондом «Справедливість» у співпраці з Міжнародним жіночим клубом IWCK були встановлені і запущені в дію чотири дитячих ігрових інклюзивних майданчики, три з яких знаходяться у місті Києві та області на території реабілітаційних центрів і шкіл. Адже такі майданчики оснащені відповідними елементами доступності для дітей з інвалідністю, аби кожен мав можливість гратися тут, кататися на гойдалках та насолоджуватися дитинством. Вони хочуть цього не менше, ніж інші діти. Здавалося б, дрібниця – звичайна гойдалка, але це так багато для малюків, що, скажімо, не можуть пересуватися так само вільно, як інші дітки. Відчувати себе, як усі, і не відчувати своєї особливості – ось що головне!
Благодійний фонд «Справед-ливість» висловлює щиру подяку своїм надійним грантодавцям IWCK, постійним партнерам ТМ «ZERNARI» та компанії «UFP» GROUP, які також докладають своїх зусилль, аби змінити наш світ на краще!
Адже що робить нас, дорослих, щасливими? Коли посміхаються наші діти!

Наш кор.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень