23.12
2021

Депутати Кіровоградської обласної ради звернулися до Верховної Ради та Кабміну визнати проблеми в енергетиці кризовою ситуацією рівня надзвичайної. Проєкт звернення внесла на розгляд сесії депутатка Марина Осіпова сьогодні, 23 грудня.

У зверненні йдеться, що протягом 2021 року вартість енергоресурсів для промислових споживачів зростала декілька разів. У порівнянні з січнем, ціна у вересні зросла в 1,6 раза, у жовтні – у 2,2 раза.

«Така ж тенденція з закупівлею природного газу», – наголосила депутатка.

Марина Осіпова додала, ситуація тягне за собою здорожчання виробництва, послаблення конкуренції в промисловості, закриття підприємств, збільшення міграції працездатного населення.

«Ми пропонуємо Верховній Радій України прийняти постанову про визнання ситуації на ринку природного газу кризовою та визначити заходи для виходу з неї, взявши до уваги пропозиції Європейської комісії. Вжити заходи має і Кабінет Міністрів, зокрема, оприлюднити реальний енергобаланс України та доручити Міненерго провести аудит НАК «Нафтогаз», – прокоментувала вона.

Нагадаємо, обласна рада підтримала звернення шахтарів і клопотатиме про зняття з розгляду Верховної Ради законопроекту №3663.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень