21.10
2021

У Кропивницькому сьогодні з 28 автобусів міжобласного сполучення – вісім відмінили. Вони не виїхали з автостанції №1 через новi правила пасажирських перевезень – люди не купили квитки або здали їх, бо не мали необхідних документів для поїздки.

Це негативний результат тесту на коронавiрус, сертифікат про вакцинацію чи довідка про антитіла. Від сьогодні ці документи, крім квитка, мають бути у пасажирів для поїздок між регіонами України. Обмеження не стосуються неповнолітніх.

У Кропивницькому, через нові правила, з автостанції №1 відмінили чотири автобуси – каже касирка Людмила Івасечко. За її словами, квитки людям продають, але попереджають, що при посадці мають бути документи.

Контролерка автостанції №1 Людмила Івахно говорить: пасажирів без тестів і вакцинації в автобус не беруть. Конфліктів через це не було.

“Шкода людей. Ось сьогодні одна жінка не змогла додому дістатися. Без документів не поїхали пасажири на похорон у Дніпро. Хоча ще тиждень тому ми розповідали людям та попереджали їх про нововведення”.

О 09:30 в автобусі “Кривий Ріг-Вінниця” був один пасажир Віталій Грабовий. Він їхав з Кривого Рогу в Умань. Мав сертифікат про вакцинацію від коронавірусу. Каже: у нього документ перевіряв водій.

“У Кривому Розі п’ятьох людей взагалі не пустили в автобус, бо вони не мали сертифікатів. Дорогою водій зупинявся, але без сертифікатів пасажирів не брав. Хтось з цього приводу роздратований, хтось сприймає спокійно”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень