14.03
2022

Економіка повинна працювати. На цьому, 13 березня, під час селекторної наради з головами РДА, головами територіальних громад наголосив голова ОДА/ОВА Андрій Райкович.
Нині пріоритетним завданням для кожної області залишається ефективна оборонна стратегія територій, підтримка армії та місцевих формувань. Блок-пости роботи не припиняють, зауважив Андрій Райкович. Область продовжує приймати біженців з територій, де зараз тривають активні бойові дії та формує гуманітарну допомогу постраждалим від війни громадам. Але, разом з тим, голова ОДА/ОВА наголосив на тому, що ще однією надважливою задачею на сьогодні є реанімація економіки.
– Прошу в громадах, де припинили роботу маленькі чи середні підприємства, якщо люди спроможні відновлювати роботу, допомагати їм у цьому. Нам кожна гривня важлива, – акцентував Андрій Райкович. – Це одна із актуальних задач Президента і уряду – реанімація економіки!
Також Андрій Райкович подякував усім громадам, волонтерам за те, що не припиняють збирати гуманітарну допомогу для людей з тих міст, які постраждали від війни з агресором.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень