23.09
2021

Вчора, 22 вересня, у Кіровоградській області в селищі Приютівка відкрили «Активний парк». Це відбулося завдяки ініціативі президента України Володимира Зеленського, у рамках всеукраїнської програми «Здорова Україна».
В урочистостях взяв участь директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дмитро Янчук.
Всі учасники заходу змогли перевірити таблички з QR-кодами та протестувати майданчик. Цьогоріч на Кіровоградщині перебачено відкриття 21 «Активного парку, та 600 по всій Україні.
Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.
Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень