7.11
2022

Більше сотні агропідприємств Кіровоградщини отримають майже 3 тисячі рукавів для зберігання зерна в рамках програми підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Мінагрополітики спільно з виконавчим партнером Українською асоціацією районних та обласних рад. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 7 листопада.

За його інформацією, наразі два десятка сільськогосподарських підприємств отримали півтисячі рукавів.

«Щоб отримати рукави для зберігання зерна, фермери подавали заявки в системі державного аграрного реєстру. Кіровоградщина – другий регіон в Україні, де стартувала програма. Зараз реалізується перший етап, у рамках якого сільгоспвиробники отримають майже 3 тисячі рукавів. Вартість одного такого на ринку – до тисячі доларів. Це потужна підтримка наших аграріїв з боку міжнародних партнерів. Але головним чином – це гарантія продовольчої безпеки не лише України, а й усього світу», – наголосив Сергій Шульга.

Програма реалізується за фінансової підтримки урядів Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Загалом українські сільгоспвиробники отримають 35 тисяч рукавів для зберігання 7 мільйонів тонн зерна.

Як повідомлялося раніше, голова обласної ради Сергій Шульга в рамках робочої поїздки до Брюсселю порушив проблему експорту зерна на рівні Асамблеї європейських регіонів.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень