2.04
2021


Огляд-конкурс «Кращий благоустрій приватної садиби» Олександрійської територіальної громади пройде з 1 травня по 1 липня.

Переможців конкурсу визначитьспеціальна комісія у складі представників органів самоорганізації населення, громадськості та посадових осіб місцевого самоврядування.
Оцінювання садиб здійснюється за основними критеріями: охайний вигляд фасаду будинку і двору; оригінальність оформлення садиби; наявність номерного знаку і таблички; наявність оригінальних зелених насаджень; освітлення дворової території; утримання паркану та прилеглої до садиби території в належному стані; наявність договору на вивезення твердих побутових відходів; стан малих архітектурних форм, мостіння тротуарів, внутрішньодворових проїздів, покриття дитячих і господарських майданчиків; наявність зон тихого відпочинку; співпраця з квартальним комітетом, старостою селища, сіл тощо.

Жителі приватного сектору Олександрійської територіальної громади, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть подати заяву, погоджену головою квартального комітету, картку учасника конкурсу в управління забезпечення діяльності міської ради (каб. 315) до 1 липня. Довідкова інформація за телефоном: (05235) 7-22-75.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень