2.03
2019

Депутат Александрийского районного совета от «Оппозиционного блока» Андрей Турский в политике не новичок – до этого избирался в горсовет III и IV созывов. Четыре года назад решил баллотироваться в райсовет – говорит, больше было некому – вся районная организация Партии регионов перешла в Блок Петра Порошенко. Пришлось создавать организацию «Оппозиционного блока» заново. Поэтому в Александрийском районе – абсолютно новая, сильная и крепкая организация «Оппоблока» – без бывших регионалов. Так характеризует ее сам руководитель. Причем состоит она из молодых людей: «Положа руку на сердце, все младше меня», – признается Андрей Турский. Он всегда отличался честностью и прямотой, собственным независимым мнением. Наш разговор – о политике и перспективах для нашей страны.

[Читати детальніше]

2.03
2019

Чому небезпечно вибирати між нинішньою владою і «молодими, але зеленими»

У своєму недавньому інтерв’ю Дмитру Гордону кандидат у президенти Сергій Тарута дуже точно провів межу між собою і Зеленським. Недостатньо, на думку Тарути, майбутньому президентові бути просто порядною людиною, як стверджує Зеленський. Потрібен ще й величезний досвід – досвід державного управління, управління великими трудовими колективами, досвід ведення складних переговорів, досвід реального життя, реальної роботи в економіці. [Читати детальніше]

2.03
2019

«Завдяки виділенню коштів із бюджетів міської та районної рад, а також цільових коштів Національної поліції, у 2018 році було розпочато роботи з проведення поточного ремонту ІТТ № 7 в м. Олександрії для відновлення його функціонування.
Нині нам не потрібно буде витрачати час та долати відстань для транспортування спецконтингенту в інші ІТТ, які знаходяться в Знам’янці, Світловодську і Кропивницькому», – зазначив
керівник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков.

[Читати детальніше]

2.03
2019

Центр противодействия коррупции раскритиковал законопроект Порошенко о незаконном обогащении.
Если законопроект, поданный в парламент президентом Украины Петром Порошенко, будет принят, незаконное обогащение невозможно будет доказать в суде, документ ухудшает формулировки преступления, введенные при президенте Викторе Януковиче, утверждают в ЦПК.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень