2.03
2019

Чому небезпечно вибирати між нинішньою владою і «молодими, але зеленими»

У своєму недавньому інтерв’ю Дмитру Гордону кандидат у президенти Сергій Тарута дуже точно провів межу між собою і Зеленським. Недостатньо, на думку Тарути, майбутньому президентові бути просто порядною людиною, як стверджує Зеленський. Потрібен ще й величезний досвід – досвід державного управління, управління великими трудовими колективами, досвід ведення складних переговорів, досвід реального життя, реальної роботи в економіці.

І уважно вивчивши біографію Тарути, ми бачимо, що саме у цього кандидата в президенти такий досвід є. Тут і трудовий шлях на «Азовсталі» від майстра цеху до керівника відділу зовнішньої торгівлі, і створення «з нуля» величезної промислової компанії «Індустріальний Союз Донбасу», яку Тарута спочатку зробив найбільшою в Україні, а потім і у всій Східній Європі. Тарута взяв на себе відповідальність не тільки за величезний промисловий комплекс, але й за десятки тисяч співробітників, за добробут їхніх родин. І за час роботи на чолі ІСД зміг збільшити заробітні плати на заводах компанії в кілька разів.

Що може протиставити такій біографії Зеленський? Успішну гру в КВК і участь у гумористичних шоу. А ось управлінську і політичну кар’єру Зеленському доведеться починати з нуля, і навряд чи посада президента України – це відповідний «стартовий майданчик» для такої кар’єри. Як в іншому своєму інтерв’ю, з Наталею Влащенко, той же Тарута відзначив: починати Зеленському краще все-таки на муніципальному рівні, нехай проявить себе для початку на виборах до місцевих органів влади Кривого Рогу. Не маємо ми права допустити проведення настільки небезпечних експериментів над нашою багатостраждальною країною!

Тим часом нинішня влада активно підсовує нам саме Зеленського, як альтернативу. Чому вони так роблять? Всі опитування показують, та що там опитування – це буквально відчувається у повітрі – українці хочуть змін. Українці хочуть бачити нові обличчя у політиці. І нинішня влада каже: ось вам нове обличчя. А тепер вибирайте – актор або все ж хочете справжнього президента? Нас намагаються ввести в оману, підсовуючи нам Зеленського як «єдине нове обличчя в політиці», як єдину альтернативу всім набридлій, але вже звичній нинішній владі.

Насправді ж «нових», як і «порядних», серед кандидатів – вдосталь. Але ключем до успіху України, до зростання виробництва, заробітних плат, пенсій є не просто новизна і порядність, а висока компетентність насамперед в економічних питаннях. Виробництво телевізійних шоу – хороший досвід. Але скільки приносить в українську економіку експорт телевізійних шоу? Мільйон, два мільйони? А ось сталі Україна експортує в рік більше ніж на 10 мільярдів доларів! Для порівняння: експорт, наприклад, шоколадних виробів приносить в країну в 50 разів менше – близько 200 мільйонів доларів.

І коли ми знаємо ці цифри, то легко можемо відповісти на питання, хто має взятися за відродження економіки України – той, хто вміє виробляти традиційний продукт української промисловості – сталь, а не гумористичні шоу або шоколадні вироби.

Нинішня влада ретельно приховує цю реальну альтернативу. Ви рідко побачите Сергія Таруту на центральних каналах, там частіше відводять місце і час для «ручних кандидатів від влади». Влада пропонує нам «вибір без вибору» – або залишайте нас ще на 5 років, або вами буде правити ось цей молодий шоумен без досвіду в реальній економіці і державному управлінні. Але правда завжди знаходить свій шлях.

Сергій Тарута за останній місяць об’їхав половину країни, і в кожному місті на зустріч з ним збираються сотні, тисячі справжніх «людей справи» – людей, зайнятих працею на реальному виробництві або власною підприємницькою діяльністю. Приходять, щоб познайомитися з командою Тарути, почути подробиці його програми відродження економіки «Країна Запрацює», його мирного плану «Три Основи». І йдуть з цих зустрічей люди вже з надією на реальні зміни, на зростання заробітних плат, на якісну зміну свого життя і життя своїх близьких. І надію цю вселяє в них Сергій Тарута – людина з реальним досвідом і реалістичними планами.

Ірина Наумова       ПР

Один комментарий

 • Аж розсердився. пишет:

  Если и человек хороший, і людина досвідчена, як організатор і успішний виробничник…
  Коли він починає унічіжітельно отзываться о сопернике, даже не из его электорального поля…а о чиколаде только чирком…
  То и упоротому дебилу становится понятным, ЗАЧЕМ ОН ТУДА ПОШЕЛ, в эту гнусную президентскую кампанию!
  Прислуживай Сірожа, табє єто зачтется!
  “Тапёра”, может обидеть каждый, любая Тарута тоже.
  В союзники твоему гнусному делу, нас только не зови. Избавь! и Изыди!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень