2.03
2019

«Завдяки виділенню коштів із бюджетів міської та районної рад, а також цільових коштів Національної поліції, у 2018 році було розпочато роботи з проведення поточного ремонту ІТТ № 7 в м. Олександрії для відновлення його функціонування.
Нині нам не потрібно буде витрачати час та долати відстань для транспортування спецконтингенту в інші ІТТ, які знаходяться в Знам’янці, Світловодську і Кропивницькому», – зазначив
керівник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков.

У рамках реконструкції спецустанови здійснено оновлення внутрішнього оздоблення камерних та адміністративних приміщень, замінено двері, вікна та підлогу в адмінблоці ізолятора, проведено ремонт покрівлі адміністративного блоку, посилено фундамент будівлі ІТТ, замінено стелю, освітлення та систему охоронно-попереджувальної сигналізації.

Ліміт наповнення ізолятору тимчасового тримання складає 24 місця. Окрім 10 камер, спецустанова містить 2 слідчих кімнати, кімнати для проведення обшуку, підігріву їжі, душову, санвузол для персоналу та комори для зберігання речей утримуваних, білизни.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області 

коментарі 2

 • Ветеран пишет:

  От бувають же вірші і пісні, а них рядки невмирущі. На цитати порвані…
  “Этот День Победы
  ПОРОХОМ пропах…
  Со слезами на глазах”…
  У нас теж відбулась визначна переможна подія.
  Давно очікувана, вмотивована і необхідна, відбулась впору під приїзд виборчої гастролюючої групи Легітимного. Як у кращі часи, єдності партії і народу, до якоїсь визначної дати, треба було перерізати символічну червону стрічку. Останнім часом їх стали перерізати навіть коли з’являвся звичайний дорожний знак, або відремонтований д/садок. Справа була, як то кажуть на потоці…
  І тут така гірка прикрість. Президент, не зміг подолати щедру звабу Кузьменко-ПротоПриютівську… тай не встиг цей стратегічний заклад для майбуття, (свого у тому числі) відремонтований, як Христове яїчко, відвідати. Хоча він був відремонтований на облбюджетні кошти, але знаходиться на тверді місксамоуправи, тому “шик і блєск” демонстрації по праву належав меру… Обійшла судьба злодейка. -Як тут не пустити скупу чоловічу сльозу!
  Та все не так уже й просто, як здається на перший погляд, звабили.., тай пролетів як фанера над Парижем!
  Ремонт і окультурення подібних безцінних закладів, стрімко обігнав закон про неправомірність доказування самому, звідки у тебе незаконні статки? От вони є, а слідство не може довести… і їх начеб-то і нема. Як армійська притча із сусліком..- “ты его видишь? -Нет.- А он есть!”))
  А, коли це є так(!), як кажуть галичани, то тоді питання із японського діалекту – “нахера та хата?” – Якщо нам чесним, презумпцією невинуватості захищеним, там ніколи не жити.
  Отака сучасна ПЕРЕМОГА З ПОРОХОМ І СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ!!!))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Галичанин пишет:

  То є так, сука_часна перемоґа!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень