11.01
2019

6-го січня в історії України сталась важлива історична подія: Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій у своїй резиденції на Фанарі вручив Томос про автокефалію Православної Церкви України.

Я хочу нагадати усім мешканцям Кіровоградщини, що держава ніяким чином не впливає на релігійні переконання громадян. Вибір релігії, церкви і, власне, віра – це абсолютне і непохитне право кожної людини. Однак, обов’язком кожного громадянина також є толерантне ставлення до вибору іншого громадянина. Нагадаю, що саме це є втіленням справжніх європейських цінностей, які українці відстояли під час Революції Гідності.Я в черговий раз прошу зберігати взаємоповагу у питаннях віри, релігії та церкви, незалежно від власної точки зору і поглядів на ті події, які відбуваються в житті православної громади.Кіровоградщина завжди демонструвала виважену і спокійну позицію під час знакових перемін. Ми вміли чути і поважати один одного. Сподіваюсь, так буде і в питаннях, які стосуються релігійних вподобань. Бо саме у єдності наша сила.

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко

коментарі 4

 • Бог за Правду! пишет:

  Тобто томосятному просятному втручанню в справи релігіі пряму дорогу, а нам тіко толерантність!?
  6-го, якраз те, що скоропостіжно вручив Варфоломей, було без ОБОВ’ЯЗКОВИХ підписів членів зборів Синоду! Може воно для Хохломєів і в радість, але очевидна туфта і юридична, і церковна профанація на Фанарі склепана. Синод зібрався 9-го, підписи то поставили, але ж на вже “обмацаному” брехунами пергаменті, який датуватись від 6-го, ну ніяк не може!!! Богу про це ж відомо, “він не теля і бачить усе звідтіля”, йому теж толерантністю рота закриєте? Чи автокефалією(якої нема!), чи канонічністю з помістніСЦЮ?
  Свята Церква Украіни! – нарік Варфоломей, -СЦУ!, виходить скорочено і пророчо! А как вы лодку назовёте, так она и…))

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Тарас пишет:

  Сергію Анатолійовичу, коли вже приход у Головківці перейде до правильної церкви? Скільки можна терпіти того московського попа?

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Кара небесна пишет:

   А отой клятий московский, шо дорогу світлу – двічі депутатську для сина, отця, і духа рай-губернаторського не освятив?, рабів божих хіба не висповідав на служєніє отєчєству? Тепер його, шо по п… мешалкой?
   Странні ви люди тарасИ…
   Рідко яка нація на таке здатна!((
   Помилуй Господи…И по заслугам их, им воздасться.
   -Аминь!

   Мне нравится! Thumb up 0

 • Небайдужий пишет:

  Райковича вразуміть толерантністю, шановний Сергію Анатолієвичу!
  Бо бидляка така, ну ніхрена не розуміється ні на КУ, ні на свободі совісті, ні на правах релігійних громад, ні на преславутій толерантності…
  У якійсь зомбі-простраціі перебуває. – Рятуйте! Хороший же господарник був! Ми його втрачаємо!..

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень