30.01
2018

Зима прийшла

Рубрика: Новости. Автор: Lena

     На крутих гірках «8-ї школи»

   Календарна зима вже перевалила за середину, але кліматично справжньої зимової погоди ми дочекалися лише зараз. Особливо порадувала вона у минулі вихідні: комфортні 1-4 градуси з мінусом вдень, безвітряно, легкий снігопад у суботу і яскраве сонце – у неділю.

    Схоже, наш народ справді добряче знудьгувався за снігом. Принаймні вже з самого ранку у балці-яру, що в мікрорайоні 8-ї школи, було гамірно: непосидющі юні жителі прилеглих вулиць дістали з горищ санки і чимдуж побігли на схили випробовувати їх на міцність. Наприклад, чи не найпершими там «відмітилися» Сашко, Софійка і Настя – майбутні «надії вітчизняного санного спорту» (на фото). Ледь розвиднилося, а вони вже встигли викачатися у свіжому снігу, летячи стрімголов на санчатах. Далі більше: протягом усіх двох вихідних, зранку до вечора у балці було людно. Різновікова малеча і підлітки все прибували – і пішки, і з кожним рейсом автобуса «п’ятірки» (благо, кінцева зупинка якого – саме поряд з балкою). І не лише молодь: дорослі теж не змогли всидіти вдома і відірвавшись від справ, цілими групами, разом зі своїми чадами прямували до балки. І… також виявлялися не в силах протистояти загальному азарту та спокусі злетіти на санках з довгих і крутих схилів. В окремі «години пік» у цьому стихійному місці зимових розваг можна було нарахувати до сотні малих і великих жителів міста. Кожен отримував свою порцію адреналіну, як міг: на санчатах, на пластикових дисках, а то й просто з’їжджаючи з «відполірованих» до льоду крутосхилів на животі або «п’ятій точці» (як кажуть у народі, «попслеєм»), підстеливши під себе шматок картону, лінолеуму чи поліетиленової плівки.

   А ще кажуть, що сучасну молодь вже неможливо відірвати від комп’ютерних ігор та інтернету… Якби тільки якомога довше протрималасят така зимова погода.

О.Сокорський

Один комментарий

  • павел пишет:

    Да, снег зимой уже новость.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень