13.09
2021

Громадська організація “Олександрійський гендерний інформаційний центр” запрошує громадських активістів, журналістів, представників влади та бізнесу, усіх, хто цікавиться тематикою гендерної рівності і фемінізму на панельну дискусію “Я проти”.

Захід відбудеться 14 вересня 2021 року об 11.00 за адресою: м.Олександрія, вул. Шевченка, 66 (приміщення бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційного-туристичного центру).

Кожна жінка, яка ставить для себе пріоритетом саморозвиток, кар’єрне зростання або вирішує займатися бізнесом, йде в політику,  рано чи пізно стикається з гендерними стереотипами. Суспільна думка впливає на психологічний та емоційний стан жінок і врешті-решт на життєвий вибір. Як уникнути нав’язування? Чому важливо критично мислити та захищати свої особисті кордони? Як реагувати на мову ворожнечі? Як реагувати на “хейт” в онлайн? Та як його зупинити починаючи з себе? Як бути “за”- зміни, нові орієнтири, поняття…Про це поговоримо з учасниками дискусії “Я проти”. Попередньо спікерами дискусії стануть психологиня Аліса Хорульська  та експертка з комунікації Анна Орловська.

Орієнтовно захід триватиме дві години.

Телефон для довідок: +380639582090

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень