24.12
2021

Заступник голови ОДА Сергій Поліщук привітав колектив Державного архіву Кіровоградської області з професійним святом – Днем працівників архівних установ.
Це свято було встановлене 30 жовтня в 1998 року відповідно до Указу Президента України і відзначається в Україні 24 грудня. У День працівників архівних установ вітання приймають понад три тисячі працівників державних установ України. Саме на плечах цих працівників лежить турбота майже про 60 мільйонів одиниць зберігання різних видів документів Національного архівного фонду.«В першу чергу хочу передати вітання від голови Кіровоградської облдержадміністрації Марії Володимирівни Чорної. Ваша професія, можливо, не така поширена, але надзвичайно потрібна для Кіровоградщини та держави. Адже ви не даєте можливості переписувати чи змінювати нашу історію. Ви зберігаєте ті надважливі документи, про які мають знати наступні покоління. Зі святом вас!» – звернувся з вітальним словом Сергій Поліщук.
Крім цього, заступник голови ОДА вручив грамоту облдержадміністрації колективу Державного архіву Кіровоградської області. Почесні грамоти спілки архівістів України вручено директору державного архіву Кіровоградської області Лілії Маренець та начальнику відділу інформації та використання документів Тетяні Гончаровій.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень