21.09
2021

Заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота взяв участь у всеукраїнському форумі “Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього”, який пройшов у Києві.

До участі у форумі долучилися заступник голови обласної ради Дмитро Лінько, директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко та очільниця Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова.

Захід відбувся під головуванням міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. Під час форуму відбулися тематичні панелі, дискусії та виступи спікерів.

Кіровоградщина отримала сертифікат за досягнення у сфері позашкільної освіти в номінації «Сервісний дизайн освітніх технологій».

Серед учасників заходу також заступник керівника Офісу президента з гуманітарних питань Олексій Дніпров, заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова, голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, а також керівники департаментів та управлінь освіти обласних державних адміністрацій.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень