11.08
2015

Загальноміські заходи проходитимуть з 21 по 24 серпня.

У Палаці урочистих подій 20 серпня відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу «Кращий благоустрій приватної садиби» та «Кращий благоустрій територій підприємств, організацій та установ». Урочисті збори до Дня незалежності України пройдуть 21 серпня у сесійній залі міської ради.

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України 23 серпня планується низка заходів, а саме: урочисте підняття Державного Прапора перед будівлею Олександрійської міської ради; святкова хода вишиванок від міської ради до пам’ятника Т.Г.Шевченка; літературно-музична композиція та покладання квітів біля пам’ятника великому Кобзарю.

24 серпня на олександрійців та гостей міста чекатиме святкова концертна програма «З мрією про мир», що відбудеться на майданчику біля Палацу культури «Світлопільський». Тут же можна переглянути фотовиставку, присвячену визначній події.

Серед загальноміських заходів, які відбудуться 24 серпня – ігрова програма для дітей молодшого шкільного віку та виставка дитячих малюнків під гаслом «Моя Батьківщина – Україна», які пройдуть в Олександрійському міському музейному центрі ім.Худякової А.Ф.

Сайт  міської ради

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень