23.06
2021

Ленінський районний суд Кропивницького визнав винним громадянина, що поширював на сторінках у Фейсбук матеріали із закликами до насильницької зміни та повалення конституційного ладу й захоплення державної влади.

Чоловік за невстановлених обставин виготовив і роздрукував книгу під назвою – «ПРОЕКТ: НОВА Україна», автором якої є сам. У книзі містяться прямі заклики до зміни системи влади в Україні, а також до революції та збройного повстання.

Крім того. обвинувачений gротягом 2020 року публікував у Фейсбуці пости, в яких закликав до повалення влади. Наприклад, фото, на фоні полум’я, що горить на автомобільних скатах, зроблено наступний напис – Нне Майдан 3.0. (!) ТОЛЬКО РЕВОЛЮЦИЯ С РАСТРЕЛАМИ СПАСЕТ УКРАИНУ». Інші дописи – «Как быстро заставить слуг народа служить народу? Посадкой на кол? Повешением? Расстрелом? Кастрацией? Ваши предложения:»
“Когда украинцам дойдет, что система О ЛИГАРХОПАХАНАТА, которую сейчас возглавляет Зеленский, народ в Украине НЕ НУЖЕН ВООБЩЕ – так как продавать неисчерпаемые природные богатства страны лучше без него – не надо тратится на кормежку – БУДЕТ ПОЗДНО!»; та ін.

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Чоловікові призначили 3 роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з випробувальним строком 3 роки. Також засуджений має відшкодувати держави 46 813 гривень на лінгвістичні експертизи.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень