30.06
2021

За субсидіями до ЦНАПу

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

З 1 червня, щоб отримати субсидію, можна звертатися не до управління соцзахисту населення, а до Центру надання адміністративних послуг, що розташований на 1-му поверсі Олександрійської міськради. Саме з цього числа у ЦНАПі введено послуги соціального характеру.

Як розповіла начальник управління дозвільно-погоджувальних процедур міськради Світлана Яременко, з цією метою збільшено штат працівників за рахунок переведення спеціалістів з управління соціального захисту населення, облаштовані робочі місця та оснащено їх оргтехнікою.
З початку червня працівниками ЦНАПу вже було прийнято 1818 заяв на оформлення субсидій, соціальних допомог та пільг.
За 5 наступних місяців планується прийняти всіх, хто потребує відповідних послуг. Талони на прийом до фахівців роздані до 23 липня, проте Центр щотижня забезпечує резервні талони, тож, у разі необхідності, громадяни можуть звертатися до цієї установи. При першому зверненні громадянину буде повідомлено, які документи треба буде мати для роботи з фахівцем. Далі документація буде опрацьована через програму «Соціальна громада» і занесена до єдиної бази, після чого при повторних зверненнях час на обслуговування кожного громадянина скоротиться до 8-10 хвилин.
Записатися можна на сайті ЦНАПу або безпосередньо в адміністратора закладу.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень