28.12
2018

За сміття окремо

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Із 1 січня олександрійці сплачуватимуть за вивезення сміття на окремий рахунок.

У зв’язку зі змінами законодавства України «Про житлово-комунальні послуги» вивезення твердих побутових відходів з багатоповерхівок оплачуватиметься як окрема послуга.
Міською радою проведено конкурс з визначення виконавця відповідних робіт, переможцем визнано КП «Житогосп», що займатиметься вивезенням сміття.
Відповідна послуга вводиться з 1 січня 2019 року, сплата за яку буде нараховуватись на одну особу, що зареєстрована у квартирі (раніше було на 1 м2 загальної площі квартири).
Оплачувати вивезення побутових відходів необхідно на окремий розрахунковий рахунок (особовий рахунок залишається той же) та за окремою книжкою, яку можна придбати в типографії.
Інформаційні повідомлення з новими рахунками за утримання будинків буде розміщено на дошках оголошень у кожному під’їзді багатоквартирних будинків.

Сучасна Олександрія

Один комментарий

  • Разносчик слухов пишет:

    Чув, що на батьківщині головного реформатора з інтелектуальної столиці Украіни, – ВинницЫ, – по його колишньому мерському повеленію…до цієї пори, єдина ЖЕКівська розрахункова книжка… А не феодально-комунальна роздробленність!
    Так зручніше людям!
    То чи вєрной дорогой ідётє товарищи???

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень