17.08
2021

17 серпня відбулося засідання громадської ради, де її учасники розглянули декілька питань, пов’язаних із життєдіяльністю Олександрійської громади.

Присутні заслухали інформацію начальника Олександрійського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградські області Володимира Хвостова про криміногенну ситуацію в місті за І півріччя 2021 року.

За звітний період до відділу поліції надійшло 11 810 заяв та повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення та інші події і складено 3 558 протоколів про адміністративні порушення, що на 515 більше, ніж за аналогічний період минулого року.
У напрямку роботи з безпеки дітей зафіксовано 51 випадок зникнення неповнолітніх. Усіх було розшукано. Постійно проводяться профілактика правопорушень в навчальних закладах та родинах, систематично здійснюються рейди по закладах торгівлі на факт виявлення продажу алкогольних чи тютюнових виробів неповнолітнім, відвідуються родини, які потрапили в складні життєві обставини та ін.
Для забезпечення безпеки громадян та реагування на кримінальні правопорушення у відділі поліції створено 2 слідчо-оперативні групи та 3 групи реагування патрульної поліції, які працюють цілодобово.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень