12.06
2021

11 червня був підписаний договір між КП «Олександрійський транспорт» і ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» про надання фінансового лізингу на придбання автобусів середньої пасажиромісткості.

Подія пройшла в міській раді за участі директора комунального підприємства Олександра Коновалова, представника банківської установи, а також начальника управління економіки Ростислава Черевашка і його заступника Людмили Борисовської.
Коментуючи дану ситуацію, Олександр Коновалов підкреслив: «Це знакова подія для нашого міста, оскільки відбувся вже другий крок після створення комунального підприємства «Олександрійський транспорт». Основна наша мета – забезпечення високого рівня культури обслуговування, комфортних умов для наших пасажирів, належного санітарного стану, повне та якісне задоволення потреб наших громадян».
За умовами договору КП «Олександрійський транспорт» одразу повинно сплатити близько 5 млн грн, аби розпочалося виробництво 5 автобусів марки МАЗ 203. Дніпровська фірма, яка займається постачанням габаритного транспорту й була обрана для обслуговування цього контракту, має досвід співпраці не лише з українськими, а й з європейськими виробниками. Автобуси мають надійти вже за 180 днів. А графік лізингового платежу розрахований на 60 місяців.
Дозвіл на придбання автобусів та підписання договору було надане директору комунального підприємства шляхом відповідного рішення, ухваленого депутатським корпусом Олександрійської міської ради у травні поточного року.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень