7.02
2019

За чесну владу

Рубрика: Новости. Автор: Lena

1 лютого в ресторані Delis в Олександрії представники політичної партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» провели зустріч з виборцями. Сам Анатолій Степанович планує приїхати до Кропивницького 22 лютого, можливий візит і до нашого міста. А поки що з понад 50 зацікавленими олександрійцями спілкувалася заступник голови обласного виборчого штабу А.Гриценка, журналістка з Кропивницького, шеф-редактор сайту «Без купюр», голова громадської організації «Центр журналістських ініціатив «Медіа-форум» Наталя Кривошей. Вона представила довірену особу Анатолія Степановича по 103-му виборчому округу – Ірину Кабанову.

Анатолій Гриценко – український політик і військовий діяч, міністр оборони України (2005-2007), народний депутат України VI і VII скликань, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (VI скликання), голова політичної партії «Громадянська позиція», полковник запасу, кандидат технічних наук, автор понад 100 наукових робіт.

Під час спілкування в режимі запитання-відповіді говорили про те, чому варто довіряти саме Анатолію Гриценку – людині слова і справи, про його бачення порятунку країни, про шляхи подолання корупції та припинення війни. Головний акцент відвертої розмови був поставлений на необхідності проведення чесних виборів і прихід до влади чесних людей.

«Я неодноразово моніторила виборчі програми багатьох кандидатів у президенти і особисто для себе як жінка, як мати, як юрист і як бізнесмен дійшла висновку: Анатолій Гриценко – це людина, яка на противагу іншим кандидатам у президенти, не висловлює жодних популістських гасел, не обіцяє того, що нереально. Натомість пропонує те, що потрібно усім верствам населення, від бізнесменів до пенсіонерів. За своєю харизмою, переконаннями, складом характеру Анатолій Гриценко дійсно може змінити життя на краще. Тому я з радістю прийняла пропозицію стати його довіреною особою по 103 виборчому округу», – розповіла Ірина Кабанова – відома в Олександрії підприємець, яка у 2014 році відкрила Координаційний центр волонтерів Олександрії. От і зараз, за її словами, вона відчула, що може допомогти – чесним, освіченим, професіональним, які не бояться брати на себе відповідальність, і запрошує приєднатися до команди однодумців.

Виступаючі відзначали: Анатолій Гриценко не займається політичним популізмом і не париться, тому, можливо, українці недостатньо поінформовані про його діяльність. Наталя Кривошей порадила усім, хто хоче дізнатися про нього більше, переглянути інтерв’ю Анатолія Степановича Дмитру Гордону в програмі «В гостях у Гордона» та запис із форуму, де Гриценка висунули на президентські вибори єдиним кандидатом від демократичної опозиції. Журналістка підкреслила: А.Гриценко – це невгамовно затята людина, якщо до нього звернулися, йому важливо виправдати довіру і допомогти. Він не має жодних посад, він викладач у Києво-Могилянській академії. У нього та його партії немає потужних фінансових та інформаційних ресурсів, на відміну від його конкурентів на президентських виборах. Гриценко спілкується з людьми напряму під час поїздок регіонами, щоб донести до народу свої ідеї і не дозволити країні остаточно скотитися у прірву. «Коли я читаю Facebook, мені здається, що Міністерство інформаційної політики працює на те, щоб через інформаційних ботів донести, що у нас усе добре. Якщо це так, якщо все чудово і добре, то чому ж люди так часто звертаються до журналістів, як до останньої інстанції, через те, що у них забирають паї, підприємства, квартири, футболять і пресують? Мені імпонує думка Анатолія Степановича, що не можна зараз іти до Євросоюзу в тому стані, в якому сьогодні перебуває країна, у стані бідних родичів та жебраків, – сказала Н.Кривошей. – У такому становищі ми не станемо рівноправними членами ЄС. Треба починати з наведення ладу в країні. У нас дві основні проблеми, які необхідно вирішити першочергово, – війна і корупція. Скільки справ про корупцію у нас порушено? Скільки податківців, прокурорів та інших посадовців затримали і хто з них сидить? Ніхто. І нічого не змінилося. Таке враження, що кримінальні справи порушуються, щоб взяти з людей гроші, а потім відпустити. І ця показова боротьба, фальш не дає країні рухатися вперед».

Гриценко заявляє, що готовий стати президентом лише на один термін. У складі його команди сьогодні – люди, які самі заявили про це: Світлана Залищук – народний депутат від БПП, Микола Томенко – голова партії «Рідна країна», очільник Європейської партії Микола Катеринчук, лідер руху «Хвиля» Віктор Чумак, політик Тарас Стецьків та нардеп Мустафа Найєм. Нікому з тих, хто його підтримує, А.Гриценко не обіцяє посад у разі перемоги – не хоче бути нікому зобов’язаним. У його команді немає людей із корупційним шлейфом, хоча вони могли б підсилити партію фінансово. Свою передвиборну програму Гриценко складав сам.

Олександрійців цікавило, що думає А.Гриценко стосовно кримінальної відповідальності за корупцію. Н.Кривошей відповіла: ще у 2008 році він запропонував законопроект, який стосувався посилення відповідальності за хабарництво і передбачав суворе покарання для хабарників. Законопроект був підтриманий Верховною Радою, але ветований президентом Ющенком. А.Гриценко вважає, що на ключові посади у Генпрокуратурі, СБУ, судах і право- охоронних органах треба призначити чесних порядних людей, тоді в країні багато чого зміниться. Запитували і стосовно позиції А.Гриценка щодо способів досягнення миру на Донбасі. Лідер «Громадянської позиції» вважає, що війну можна завершити і повернути окуповані області протягом 5-7 років (включаючи повне розмінування територій), але не капітуляцією і не на умовах Путіна. Гриценка запрошували як військового експерта до міжнародних перемовин стосовно вирішення ситуації на Донбасі, він неодноразово зустрічався зі спеціальним представником Сполучених Штатів Америки Куртом Волкером.

«Зараз величезна кількість кандидатів у президенти, більша частина з яких – суто технічні, які мають на меті відтягнути голоси у тих, хто є загрозою діючому режиму. Тому кожен сам вибирає для себе, і цей вибір має бути свідомим, – додала наприкінці зустрічі Ірина Кабанова. – Якщо до влади прийдуть люди, готові взяти на себе відповідальність і не бояться змін, то все зрушиться. Треба надати їм таку можливість, підтримати їх на виборах. Треба змінювати відношення до влади і розуміти, що кожен з нас своїми рішеннями і своїми діями може щось змінити, бо саме собою нічого не зробиться. Командою можна зробити набагато більше, ніж кожен сам по собі. Кожен з нас – агент змін, своєю галочкою у бюлетені може запустити зміни у долі країни. Бо всім нам хочеться створити для своїх дітей та онуків сильну, заможну та щасливу Україну».

На тих, хто хоче долучитися до команди Анатолія Гриценка, завжди радо чекають у штабі «Громадянської позиції» по 103 виборчому округу за адресою: вулиця Святомиколаївська (колишня Пролетарська), 10 – це колишнє приміщення Державної нотаріальної контори. Керівник штабу – Григорій Піддубний.

Ярослава Волошко

Один комментарий

  • Громадянин пишет:

    Одне, з головного так і не сказали!-(слабо вивчали програму). -Мо, приїде та скаже!
    Обіцяє ПОКАРАТИ!!!, тих, що зараз при владі! Грабіжників держави.
    (цеж залучить голоси усіх справедливих.. і “кровожадних!”))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень