28.05
2019

Доброго дня шановні Олександрійці! Сьогодні о 9:30 йшов по вул Пушкіна , та звернув увагу на дерево яке перекрило більше ніж пів проїжджої частини дороги.

У дворі біля цього дерева були чоловіки які щось розвантажували з газелі, один з них Валерій. Підійшов, привітався, та й кажу що дерево потрібно почистити, так як воно заважає безперешкодному проїзду. У відповідь почув нецензурну лайку. Пред’явив посвідчення , – знову нецензурщина, і вирване посвідчення з моїх рук і пошкодження його обкладинки.

Дістав телефон щоб дерево сфотографувати, отримав кілька ударів ногами по рукам і ногам. Я відштовхнув цього неадеквата, щоб підняти свої речі з проїжджої частини, так він дістав телефон і зателефонував до поліції. 
Хто що думає з цього приводу? Можливо і дійсно хай все буде як є? Я ознайомив поліцію і всіх присутніх з рішенням виконавчого комітету міської ради, де чітко визначено що доглядати за деревами біля приватних садиб повинні власники цих садиб. Потім ще декілька осіб підтягнулися мене сварити, мов чого ти тут людям доказуєш.
Ми всі хочемо жити в цивілізованому суспільстві, але нічого для цього не робимо. А тих хто відважується щось змінити – паклюжемо. Ті хто сміттям ліс засипав, хто листя спалював, мене ненавидять, бо зараз я їм цього не дозволяю. Ну то таке, переживемо.

Николай Лесник

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень