1.04
2016

Наказ про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2016 році:

 1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Кіровоградської області у такі строки:

– на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіро-воградрибоохорони, з 1 квітня по 9 червня 2016 року(включно);

– в усіх інших річках та їх кореневих водах – з 1 квітня по 20 травня 2016 року (включно);

– в придаткових – з 1 квітня по 29 червня 2016 року (включно). Купить гормон роста тут https://buyhgh.ru/gormon-rosta/.

 1. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 “Правил любительського і спортивного рибальства”, пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затвердженому цим Наказом переліку нерестовищ, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).
 2. Поінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно – літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.
 3. У роботі керуватися Планом спільних заходів Кіровоградрибоохорони, Управліннями МВС України в Кіровоградській області та Держекоінспекції у Кіровоградській області по охороні рибних запасів та боротьбі з браконьєрством у зоні діяльності Кіровоградрибоохорони на 2016 рік.
 4. Затвердити перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах (додається).
 5. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно з Переліком нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах

М. Руденко, начальник управління

, .

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Корисно було би нагадати, – з однією вудочкою, спінінгом(з 1 гачком) згідно ЗУ, дозволяється спортивно-любительскі рибалити цілорічно навіть на ОРЕНДОВАНИХ водоймищах!!!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Gavrilenko пишет:

  Таки да! На арендованных тоже!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень