29.08
2020

«Исцеление» от слепоты

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Иногда во взаимоотношения соседей встречаются ситуации, которые, как говориться, нарочно не придумаешь. И не поймешь – чего в них больше: грустного или смешного? Хорошо, что есть люди, умеющие смотреть на подобные проблемы с чувством юмора. Предлагаем вашему вниманию опус жительницы поселка Александрийский (Димитрово) Натальи Акуловой.

«Є люди, які хоч якимсь боком дотичні до влади і вважать себе недоторканими, що закони не про них, а для простих смертних. Як казав наш земляк, М. Старицький ”я вам не как-либо что, а что либо-как.”

Я про свою сусідку Сироєжкіну Наталію Анатоліівну, яка працює простим бухгалтером. Але в селищній раді Олександрійського.

 Вона набралася такого нахабства, що розвернула  вуличний ліхтар по провулку Виноградному до себе на подвір’я і замість освітлювати провулок для всіх жителів він освітлює садибу Сироєжкіноі.

 Це питання 25.11.2019р. я задала в зверненні керівництву сільради. Пройшло 9 місяців. За цей час можна виносити і народити дитину, а відповіді мені нема. Ну не бачать ні виконуюча обов’язки голови сільради, ні депутати порушення ні технічних, ні моральних норм.

11 серпня цього року на прийомі у депутата, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергія Гриценко я розповіла про технічні порушення освітлення та ігнорування мого запиту керівництвом селищноі ради.

Сергій Петрович мене уважно вислухав, прийняв звернення та запевнив, що вивчить це питання. І от! Диво сталося! Керівництво селищноі ради раптово прозріло і наступного дня, 12 серпня за півгодини ліхтар був розвернутий згідно норм і світить всім жителям. Я навіть була приголомшена такою оперативністю.

До речі, зараз я зареєструвала ще одне звернення до керівництва сільради про спорудження тією ж Сироєжкіною Н.А. компостноі купи на межі наших ділянок, впритул до стіни мого сараю. Шановні, ну погодьтеся – помста дуже вишукана.

Буду чекати на відповідь. Маю надію, що зцілена ”сліпота”не повернеться, і наманання виправдати ”своіх”, ігноруючи закон і санітарні норми не пройде.

Але це ще не все. У той же день, коли ліхтар знову почав світити всім жителям провулку, адміністративна комісія сільради надіслала заяву до муніципальноі поліціі про неналежне зберігання мною будматеріалів.

Буквально ж наступного дня прибули патрульні муніципальноі поліції та склали акт. Також вони пояснили мої права – я можу звернутись до сільради з проханням надати мені тимчасовий ордер на зберігання будматеріалів і я вдячна ім за це роз’яснення.

Але в сільраді про таке не чули, бо її керівництво розуміє рівність всіх громадян Украіни перед законом по-різному…»

Як доказ цьому, авторка листа пройшлася вулицею і зняла відео, на якому видно, що акти про неналежне утримування прилеглої території муніципали могли б скласти і на інших мешканців. Проте охоронники правопорядку вгледіли порушення лише біля подвір`я, на яке вказало керівництво селища…

С. Иванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень