4.03
2021

Про реалізацію трирічної Стратегії розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства Президент України Володимир Зеленський найближчим часом підпише указ. Про це повідомили в Офісі Президента.Презентація Стратегії розвитку органів правосуддя та конституційного судочинства відбулася в рамках форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» 2 березня.
Очільник держави зазначив, що європейські партнери підтримують українську владу не лише у врегулюванні конфлікту на Донбасі, а й у багатьох інших питаннях, зокрема у проведенні судової реформи та вдосконаленні судової системи.
Володимир Зеленський також висловив подяку Президенту Європейської ради та в його особі – усьому Євросоюзу за важливу експертну допомогу для побудови в нашій державі стійкої й незалежної судової системи.
У відповідь Шарль Мішель запевнив у підтримці Європейським Союзом суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України та проведення реформ.
«Дуже важливий поступ ми маємо під вашим проводом, пане Президенте. І багато треба зробити у судовій реформі, боротьбі з корупцією. Українські громадяни заслуговують на судову систему, що поважатиме правосуддя, застосовуватиме його й демонструватиме, що немає безкарності для злочинів», – наголосив Президенту Європейської ради.
За словами Шарля Мішеля, судова реформа також сприятиме поліпшенню бізнес-клімату в Україні.
«Пане Президенте, ми – ваші друзі. Ми будемо вас підтримувати на кожному етапі вашого шляху до верховенства права й реформи судової системи в Україні», – додав Президенту Європейської ради.
Як уже повідомлялося, 1 березня в Україні стартував форум «Україна 30. Розвиток правосуддя».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень