7.05
2021

Департамент капітального будівництва Кіровоградської ОДА презентував візуалізацію проекту нового інфекційного відділення Олександрійської міської центральної лікарні №1, ремонт якого стартував у рамках програми «Велике будівництво». Про це повідомив директор департаменту Олександр Мільто сьогодні, 7 травня.

«Ми презентували візуалізацію нового інфекційного відділення, уклали договір з підрядником і розпочали будівельно-монтажні роботи. У приміщенні інфекційного відділення повністю замінять вікна, двері, відновлять покрівлю та проведуть комплекс ремонтних опоряджувальних робіт приміщень. Тут також оновлять інженерні комунікації, проведуть заходи з підвищення енергоефективності та виконають роботи з благоустрою території», – зазначив посадовець.

Директор департаменту зауважив, на капітальний ремонт приміщення держава виділила майже 13 мільйонів гривень, ще 1,4 мільйона – кошти місцевого бюджету.

За інформацією Олександрійської міської ради, інфекційне відділення збудували 65 років тому. З того часу жодних ремонтних робіт у приміщенні не проводилося.

Нагадаємо, складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020-2021 роках стали понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, спорті, культурі та медицині.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень