19.04
2016

З 6 по 11 квітня 2016 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) спільно з Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення громадської організації «Кіровоградське земляцтво» провів опитування громадської думки у м. Кіровоград.

Результати показали, що переважна більшість населення Кіровограда не підтримують перейменування.

Серед можливих варіантів назви міста більшість жителів підтримують варіант «Кіровоград».

У разі відсутності у списку назв варіанту «Кіровоград» більшість населення (55%) обирають варіант «Єлисаветград». Варіант «Кропивницький» обирають 8%.

Якби жителям потрібно було обирати між двома варіантами – «Єлисаветград» і «Кропивницький» – то «Єлисаветград» обрали б 68%, «Кропивницький» – 13%.

Переважна більшість населення (82%) не підтримують рекомендацію Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування перейменувати Кіровоград на Кропивницький. Серед тих, хто не підтримує, чверть готові вийти на акції протесту проти такого рішення.

Якби жителям міста потрібно було обрати лише між варіантами «Єлисаветград» і «Кропивницький», то 67,7% обрали б варіант «Єлисаветград», а 12,8% – «Кропивницький». Ще 19,5% не визначилися зі своєю думкою.

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    А останню онучку нашого Президента назвали Елізаветою!
    І ніякі національно свідомі В’ятровичі, разом із спецкомітетом ВРУ, ні англопіддані Віргінські офшорні острови королеви Британіі Елизавети – не стали цьому на заваді… Напрочуд незалежна, демократична, суверенна, вільномисляча країна. Все залежить від волі великої сім’ї однодумців…ну майже, як у Кіровограді.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень