8.04
2016

Вчора у Кіровограді за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка офіційно презентували новий ливарний завод ПрАТ “Металіт”.

“Металіт” – це новий сучасний ливарний завод, загальна сума інвестицій у побудову підприємства склала 120 мільйонів гривень. Сьогодні на заводі впроваджують інноваційні технології лиття: використовуючи автоматизоване високопродуктивне обладнання, виготовляють литі заготовки, які в подальшому застосовують у сільгоспмашинобудуванні, гідравліці, автомобілебудуванні. Нині тут працюють майже 190 робітників, а при збільшенні об’ємів виробництва є можливість працевлаштувати ще стільки ж. Варто зазначити, що ПрАТ “Металіт” – підприємство, яке не має аналогів в Україні за рівнем технологічного обладнання та оснащення, повідомляє сайт ОДА.

Засновник підприємства, голова наглядової ради ПрАТ “Ельворті Груп” Павло Штутман зазначив, що у перспективі заводу – постачання ливарної продукції в інші країни.

, .

Один комментарий

  • алекс пишет:

    А какова судьба КЛЗ? На нем работало в разы более людей. 4оо человек работающих!!!! Та не мать его иттить!!! На Кировоград! Открыли бы этот литейный цех молча. Не позорились бы…Не хватает слов, одни маты…И еще экспортировать что то!!!!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень