12.08
2021

“Я в бізнесі”

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko


Громадська організація “Олександрійський гендерний інформаційний центр” в рамках реалізації проєкту “Сила рівності” запрошує громадських активістів, журналістів, бізнесменів та бізнесменок, усіх, хто цікавиться тематикою гендерної рівності і фемінізму на панельну дискусію “Я в бізнесі”.

Захід відбудеться 18 серпня 2021 року об 11.00 за адресою: м.Олександрія, вул. Шевченка, 66 (приміщення бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційного-туристичного центру).

Зараз все більше жінок реалізують себе в бізнесі і багатьом вдається досягати успіху, масштабувати свій бізнес, розвивати. Та чи легкий цей шлях? Чи впливають гендерні стереотипи на досягнення вершин і як часто жінки стикаються з нерівним ставленням? Чому жінок підприємиць часто сприймають не серйозно? Як жінкам доводиться виборювати місце в бізнесі і долати супротив оточення? Про це поговоримо з учасниками дискусії “Я в бізнесі”.

Орієнтовно захід триватиме дві години. Присутні бізнесмени та бізнесменки поділяться власним досвідом. Приходьте, буде цікаво, наповнено та по справжньому.

Телефон для довідок: +380639582090

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень