6.03
2021

Понад тиждень в Олександрії «гастолювали» нібито благодійники з іншої області, при цьому втікаючи від правоохоронців, повідомляє «Голос Громади».

Намет із звуковим пультом, музичною і підсилювальною апаратурою, з якого лунало «живе» виконання пісень, протягом минулого тижня і ще трохи раніше можна було бачити у різних місцях Олександрії.

На наметі значилося, що це благодійний фонд під назвою «Спарта», який збирає кошти на лікування хворого на тяжку хворобу хлопчика. Тут же на банері намету були надруковані фото дитини з матір`ю, чиїсь повні банківські реквізити (можливо, цього фонду), відомості про реєстрацію і телефони. 

«Голосу Громади» вдалося дізнатися, що до міської ради лист від БФ «Спарта» дійсно надходив, але відповідних документів до нього додано не було і погодження в міськраді не давали.
Як з`ясувался, так званий фонд «Спарта» в Олександрії ніяких дозволів не мав і навіть не намагався їх отримати.

А потім гастролерами зацікавилася Муніципальна безпека Олександрійської міської ради. Не надавши їй ніяких документів, музиканти на вимогу правоохоронців згорнули свої концерти біля АТБ. Але вже наступного дня ці «бродячі артисти» були помічені на проспекті Соборному в районі райпобуткомбінату. Звідти вони через день мігрували у Південний мікрорайон, потім, так само зігнані «муніципалами», мігрували на Тинду, в район місцевого супермаркету, де просили дирекцію магазину підключитися своєю звукоапаратурою до їхньої електромережі… Ще через день знову повернулися до АТБ на вул.Братській. Попрацювали пару годин і знову їхня діяльність була припинена працівниками Муніципальної безпеки з останнім суворим попередженням.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень