26.11
2021

Сьогодні, 26 листопада, вперше на Кіровоградщині за допомогою вертольоту санавіації пацієнта з Кропивницького доставили для подальшого лікування в Київ.

Після проведення унікального методу лікування, який вперше використали в Україні саме в Кропивницькому – детального опромінення тіла протягом трьох діб – пацієнта з гострим лімфобластним лейкозом після лікування в онкоцентрі перенаправили до центру трансплантації в Київ.«Завдяки такому методу лікування ми збільшуємо можливість одужання пацієнта, і до того ж зменшуємо вірогідність виникнення рецидиву. Раніше такі процедури виконувалися закордоном за рахунок фінансування Міністерства охорони здоров’я, і коштували дорожче, а зараз ця послуга стала доступною в Україні. Я дуже пишаюся, що саме у Кропивницькому виконується такий вид лікування», – сказав головний лікар «TomoClinic» Степан Крулько.

Для того, щоб якомога швидше доправити пацієнта на подальше лікування використали вертоліт санавіації. Процес транспортування став можливим завдяки супроводу представників МОЗ, Нацполіції та медиків екстреної медицини.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень