20.11
2015

Вода знов подорожчає  

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднила проект постанови щодо встановлення з 1 січня 2016 року нових тарифів на централізоване холодне водопостачання та водовідведення для 38 водоканалів України (у тому числі ОКВП «Дніпро-Кіровоград», що надає послуги з водопостачання та водовідведення в мiстi Олександрія та селищах міського типу Димитрове та Пантаївка).

Як повiдомляють «Факти Елизаветграда», до нового тарифу для багатоквартирних будинків входитимуть безкоштовний монтаж, демонтаж та повірка лічильників. На сьогодні ця послуга коштує 124 гривні для одного водоміра та 156 гривень – для двох (у квартирах з двома вводами води). Проводитиметься вона, як і раніше, раз на чотири роки.

Також новий тариф компенсує затрати водоканалу на абонобслуговування мешканців багатоквартирних будинків – за рахунок підвищеного тарифу сплачуватиметься банківська комісія (зараз абоненти не сплачують її при оплаті послуги, а водоканал несе збитки), проводитимуться поквартирні обходи абонентів, прийом та обслуговування абонвідділом, тощо. До цього водоканал надавав ці послуги, не зважаючи на їх відсутність в тарифі.

Що стосується абонентів у приватному секторі, то питання безкоштовної повірки лічильників наразі залишається відкритим. Водоканали чекають рішення Нацкомісії з цього питання, тому що тарифом на централізоване водопостачання безкоштовна повірка не передбачена.

 

, .

коментарі 4

 • Анонім пишет:

  Є логіка знав, але що є дебільна логіка взнав тільки що! У тариф закладається добавка на періодичну держповірку засобу обліку, тому ціна послуги зростає для квартирного споживача! А лічильник одноосібного домогосподарства не перевіряється Водоканалом і про ОКРЕМИЙ(менший за розміром тариф, бо відсутня повірка), мови нема. Усім поздоровлення(!), тепер нас чекають РІЗНІ за величиною тарифи. У квартирі більший, у хаті менший, а в тих хто захоче розраховуватись не через банківську систему, а напряму- найдешевший!
  Браво(!), оце творчий розвиток реформ…у цю творчість можна включити і розмір і товщину, які як відомо мають значення (в смислі довжину водопроводу і його діаметр , величину тиску можна врахувати). До праці чиновники – попереду великі злети і досягнення.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Гриша пишет:

  Знову мутять як вкрасти. Цап уже зае… достал . Неужели ему все мало? По поводу всяких там процентов и незаложено – очередное втиралово! Как же уже это все достало! Степа, жди, Парасюк прийдет и не промахнется по твоей наглой роже.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • «…На сьогодні ця послуга коштує 124 гривні для одного водоміра…»

  Водяной счетчик проверяется сейчас 1 раз в 4 года. С 01.01.2016 года 1м. куб воды – дорожает на 1,05 грн. Социальная норма на одного человека – 4 м. куб в месяц.
  Получаем 1,05х4х12х4=201,6 грн.
  То есть теперь если в квартире проживает один человек , то ему придется платить за поверку счетчика 201,6 грн. вместо 124 грн. !!!! А если проживает больше и соответственно воды используют больше, то сумма возрастет в разы !!!!

  И эту суму хитро спрятали в тариф. Ну не знаю, если народ и это схавает от властей, то тогда наш народ заслужил все то , что с ним, с нами делают.
  И что то партийные лидеры не созывают на Майдан людей, не ставят палатки….

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   Давно.СССР. Лето 1962 года , Новочеркаск, пирожок с ливером, нормы и расценки, повышение госцены на мясо, начало закупок заграничного зерна … К этому псевдорасчеты тарифа на воду должны привести? Партии против правящей коалиции партий(входя в неё) – поведут на бунт? На пиар, так это завсегда и с великим удовольствием….
   По газу, по теплу, электричеству, по доларовой кредитной справедливости и после скакучего в такт с майданом , курса гривны разделившего наши доходы (з/платы, пенсии, сбережения)/на 3-и – заступились уже – и в полной мере…ждите, надейтесь, верте – меня уже стошнило!
   И сей момент – Россия, платные автобаны, дальнобойщики, перекрытие трасс, – гемморой власти. Заметьте без “партии дальнобойщиков” и печенек Нуланд.

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень