4.05
2015

Тимчасовий тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі  3,5 грн по місту і 6 грн – до Пантаївки і Димитрового рішенням виконавчого комітету став постійним. Плановий проект рішення виконавчого комітету про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пройшов процедуру регуляторного акту, був оприлюднений у ЗМІ та на сайті міської ради, повідомив голова комітету економіки міської ради Ростислав Черевашко.

 

Перевізники надіслали свої розрахунки до даного проекту, де пропонували встановити тариф на проїзд в автобусах по місту – 4-4,50 грн. Після цього була створена робоча група з перевірки тарифів, яка складалася зі спеціалістів управлінь економіки та фінансового, УПСЗН і голів трьох профільних депутатських комісій. realescort. За висновками її роботи, враховуючи те, що платоспроможність населення не збільшилася, а вартість паливно-мастильних матеріалів дещо зменшилася (у розрахунках перевізників ціна газу значилася 15,60 грн за літр, а сьогодні він коштує 14 грн, а вартість на дизпаливо зменшилася з 25-26 грн до 19,50-20 гривень за літр), було вирішено встановити тариф на перевезення пасажирів по місту – 3,50 грн, і 6 грн – до селищ Димитрового та Пантаївки, як і пропонувалося у регуляторному акті.

До цього тимчасовий тариф на проїзд в автобусі також становив 3.50 грн, але міська влада з місцевого бюджету дотувала перевізників – до 4 грн за проїзд. За висновками робочої групи, тариф у розмірі 3,50 грн є обґрунтованим. «Отже, тариф обґрунтований, він – не найнижчий в Україні, тож тепер навіть не звертайтеся з приводу його підвищення», – звернулася Людмила Давиденко до присутніх на засіданні виконавчого комітету перевізників. Проте, і самі перевізники вже зрозуміли: чим вищій тариф – тим менше людей їздять в автобусах. Вони відзначають: з підняттям плати за проїзд пасажиропотік в міських автобусах значно зменшився.

Олена Карпачова

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень