5.05
2017

     27 квітня у малій сесійній залі Олександрійської міської ради відбулася чергова прес-конференція керівництва міста.

   У ній взяли участь міський голова Степан Цапюк, перший заступник міського голови Людмила Давиденко, секретар міської ради Олена Богоявленська, заступник міського голови Людмила Сосна, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Чеботарьов, радник міського голови Володимир Дожджаник та журналісти місцевих ЗМІ.

     Загалом на прес-конференції йшлося про основні питання життєдіяльності Олександрії.

   На початку Степан Цапюк детально розповів присутнім про свою участь у засіданні правління Асоціації міст України, котре відбулося нещодавно. Як з’ясувалося, всі громади міст Асоціації та їхніх очільників турбують практично одні й ті ж гострі питання: стосовно житлових субсидій, тарифів на житлово-комунальні послуги, пільгових перевезень, надходження акцизного податку в місцеві бюджети, взагалі наповнення дохідних частин місцевих кошторисів та інші схожі проблеми сьогодення, пов’язані передусім зі складною економічною ситуацією в державі.

    Але, як наголосив мер нашого міста, Олександрія живе повноцінним життям, здійснюючи всі передбачені планом розвитку і бюджетом заходи і навіть перевиконуючи місцевий бюджет. Під час діалогу з міським головою та його заступниками журналісти були поінформовані про спрямування коштів від такого перевиконання. Так, більше 9 мільйонів гривень спрямовані на вирішення важливих питань життєдіяльності міста, у тому числі на пільгові перевезення пасажирів громадським транспортом (ІІ квартал), придбання проїзних квитків для пільгових категорій громадян, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, медичних працівників тощо, які змушені користуватися громадським транспортом у робочий час. Також матимуть фінансове забезпечення капітальні ремонти медичних і навчальних закладів, продовжуватимуться міські програми ремонтів доріг, вулиць; отримають субвенції селищні і сільські ради Пантаївки, Олександрійського (колишнього Димитрового) та Звенигородки. Субвенція з державного бюджету у розмірі 1 млн 177,6 тис. грн спрямована на відшкодування вартості медичних препаратів за програмою «Доступні ліки».
Також представників ЗМІ цікавило наболіле питання стосовно запропонованого підприємством «Дніпро-Кіровоград» підвищення тарифів на водопостачання, яке нещодавно розглядалося на олександрійських громадських слуханнях, але на обласному рівні поки що залишається невирішеним. Значне місце представники міської влади приділили інформації стосовно засідання територіальної виборчої комісії, що відбулося 26 квітня і вже набуло серед громадськості скандального розголосу (ця тема занадто широка і, скоріше за все, вона ще матиме продовження, отож детально на ній варто буде зупинитися окремо).

    Журналісти отримали вичерпні відповіді від міського голови та його заступників на всі поставлені запитання.

О.Наріжний

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень